Neizdodas glābt degošā mašīnā iespiestu vīrieti

3-burning-car-ian-rasmussen

Traģiska autoavārija un ugunsnelaime šonakt notika Mārupes novadā. Plkst. 02:20 VUGD no aculiecinieka saņēma informāciju, ka uz autoceļa Jaunmārupe – Peles ir notikusi autoavārija. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka automašīna avārijas rezultātā ir aizdegusies un tā deg jau visā platībā. Nelaimes gadījumu bija redzējis kāds garām braucošs vīrietis, kurš apstājās un, pirms liesmas pārņēma visu automašīnu, paspēja no tās izvilkt un izglābt 1993.gadā dzimušu meiteni un puisi, kurus ugunsdzēsēji pēc tam nodeva mediķiem. Pēc automašīnas nodzēšanas tajā tika atrast bojā gājis šoferis, kuru vīrietim neizdevās izglābt, jo pēc autoavārijas viņš bija iespiest automašīnā. VUGD izsaka pateicību vīrietim, kurš nepalika vienaldzīgs, redzot avāriju, un steidzās palīgā, tādējādi izglābjot divu cilvēku dzīvību.

Vakar, plkst. 08:25, VUGD saņēma informāciju, ka Daugavpilī, Asteru ielā, deg dārza mājiņa. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dārza māja jau deg ar atklātu liesmu. Kopējā degšanas platība bija 70m2. Ugunsgrēkā cieta 78 gadus vecs vīrietis.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25.septembra plkst. 6:30 līdz 26.septembra plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 21 izsaukumu. Kopumā dzēsti 10 ugunsgrēki, veikti astoņi glābšanas darbi, bija arī trīs maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks un gājis bojā viens cilvēks.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas