Nežēlīga slepkavība Siguldas novadā, aizturēti trīs jaunieši

Gada nogalē, par 63 gadus veca uzņēmēja nonāvēšanu Siguldas novadā aizturēti trīs jaunieši. Visi trīs jaunieši bija izplānojuši laupīšanu ar uzbrukumu, laupīšanas laikā jaunieši nogalināja cietušo. Uzbrucēju guvums bija vīrieša personīgās mantas un liela naudas summa, kuru nākamajā dienā bija sākuši tērēt. Aizturētie savu vainu noziegumā atzīst.

29.decembra rītā kāds strādnieks, devās pie sava priekšnieka, bet pie viņa dzīves vietas - privātmājas pagalmā - atrada vīrieša mirstīgās atliekas ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Līķis atradās aiz krūmiem un visticamāk bija mēģināts paslēpt. Strādnieks par notikušo nekavējoties ziņoja Siguldas policijas iecirkņa darbiniekiem.

Izrādījās, ka slepkavība pastrādāta 28.decembra vakarā laupīšanas nolūkos, jo vīrietim bija nolaupītas personīgās mantas un liela naudas summa – ap 7000 latu. Veicot visus izmeklēšanas pasākumus, policisti nāca uz pēdām trīs jauniešiem, kuri daļu nolaupītās naudas bija jau iztērējuši. Aizdomās par šī nozieguma pastrādāšanu 30.decembrī tika aizturēti divi 1997. un 1999.gadā dzimuši jaunieši un 1998.gadā dzimusi jauniete, aizturētie savu vainu pastrādātajā noziegumā atzīst. Abiem jauniešiem kā drošības līdzeklis ir piemērots apcietinājums.

Policija noskaidroja, ka viens no jauniešiem pie vīrieša iepriekš bija strādājis un to, ka visi trīs kopā šo noziegumu bija iepriekš izplānojuši, kā laupīšanu ar uzbrukumu. Dodoties pie 63 gadus vecā vīrieša, viņi līdzi bija paņēmuši cirvi un divus nažus, ko izmantoja nozieguma pastrādāšanā. Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana.

Avots: Valsts policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas