No kravas vilciena met ārā degvielas tvertnes; tiek noķerts tvertņu saņēmējs

21-08-2014--aizturetas-tvertnes-ar-degvielu

Šī gada 21.augustā robežsargi Latvijas-Baltkrievijas pierobežā, apsekojot dzelzceļa posmu Indra - Daugavpils ar helikopteri „Agusta Bell 206B" pamanīja, kā no kravas vilciena, kas virzās no Daugavpils uz Krāslavas pusi tiek izmestas degvielas tvertnes.

Turpinot dzelzceļa posma apsekošanu, pirms dzelzceļa stacijas „Naujene" sliežu tuvumā tika pamanīta automašīna VW GOLF, no kuras izkāpa kāda persona un uzsāka no vilciena izmesto priekšmetu iekraušanu automašīnā. Pamanot robežsardzes helikopteru, persona ātri iesēdās automašīnā un uzsāka bēgšanu. Taču no helikoptera tika izsēdināta robežsargu aeromobilā patruļa, kas personu nekavējoties aizturēja.

Veicot automašīnas apskati, bagāžas nodalījumā tika konstatētas 10 tukšas un 2 pilnas degvielas tvertnes. Apskatot notikuma vietas apkārtni, dzelzceļa sliežu tuvumā tika konstatētas vēl 8 degvielas tvertnes ar šķidrumu, kuram piemīt dīzeļdegvielai raksturīga smaka, kopumā 210 litri.

Aizturētā persona - 1977.gadā dzimušais Latvijas pilsonis, automašīna un 10 tvertnes ar šķidrumu, kā arī informācija par kravas vilciena mašīnistu un viņa palīgu nodota Valsts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību uzsākšanai.

21-08-2014--aizturetas-tvertnes-ar-degvielu_2
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas