No piekaušanā gūtām traumām mirst 35 gadus vecs vīrietis

alg-fist-101810-jpg

Pagājušajā nedēļā, 4. decembrī ap pulksten 12:00 Rīgas Brasas policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Ropažu ielu, Rīgā. Tur starp diviem vīriešiem izcēlās konflikts, kā rezultātā vienam no vīriešiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi.

Notikuma vietā ieradās Patruļpolicijas darbinieki, kuri aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš, iespējams, piekāvis dzīvokļa saimnieku. Iespējamā vainīgā persona tika nogādāta policijas iecirknī.

Policisti noskaidroja, ka starp cietušo dzīvokļa saimnieku un aizturēto radās domstarpības par dzīvokļa izīrēšanu citām personām. Abu starpā izcēlās konflikts, kura laikā bijušais īrnieks piekāva dzīvokļa saimnieku - 1979. gadā dzimušu vīrieti, kurš ar smagiem miesas bojājumiem tika nogādāts slimnīcā.

Policisti noskaidroja, ka aizturētais jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Ļaundaris atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā.

Par šo gadījumu policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pagājušo piektdien, 5. decembrī tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt cietušais vīrietis no konfliktā gūtajām traumām šorīt slimnīcā mira.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas