“Norman Atlantic” prāmja ugunsgrēka sekas- 10 bojāgājuši un 40 bez vēsts pazuduši pasažieri

5991150-3x2-700x467
Jau iepriekš tika ziņots, ka svētdien, 28. decembrī, pie Grieķijas Korfu salas krastiem aizdegās prāmis “Norman Atlantic”, uz kura klāja atradās kopumā 478 cilvēki. Pirmdienas vakarā uguns uz prāmja tika pilnībā nodzēsta, un Itālijas karaflotes pārstāvji ziņoja, ka traģēdijā dzīvību zaudēja desmit cilvēki, savukārt 40 cilvēki tika pasludināti kā pazuduši bez vēsts.

Glābēji pēc ugunsgrēka nodzēšanas ziņoja, ka 40 pasažieri, kuriem bija jābūt uz kuģa klāja, nav tikuši atrasti, taču pagaidām nav pārliecības, vai var paļauties uz "Norman Atlantic" sniegtajiem datiem par pasažieru sarakstu.

Itālijas transporta ministrs Mauricio Lupi (Maurizio Lupi) skaidroja, ka līdz šim ir atrasti 427 cilvēki, lai gan pēc prāmja īpašnieku informācijas uz kuģa vajadzēja atrasties 478 cilvēkiem, taču neskatoties uz neziņu, cilvēki joprojām tiek meklēti.

Par traģisko ugunsgrēku Itālijas proukaratūra ir uzsākusi krimināllietu, lai noskaidrotu iemeslus, kādēļ pasažieriem bija jāpiedzīvo nāves draudi. "Norman Atlantic" īpašnieki gan uzstāj, ka pie notikušā nav vainojami, jo kuģis pirms pāris dienām bija izgājis tehnisko apskati.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas