Notver divus pusaudžus par vairāku nopietnu zādzību izdarīšanu

20110823_hoods_w

Veicot izmeklēšanu vairāku kriminālprocesu ietvaros, kas bija uzsākti par dažāda veida zādzībām Krāslavas novadā, policijas darbinieki nāca uz pēdām diviem nepilngadīgajiem pusaudžiem, kuri atzinās pastrādātajos noziegumos, informē Valsts policija.

Sākot jau no augusta mēneša, Krāslavas novadā bija reģistrētas dažāda rakstura zādzības – vairāku velosipēdu zādzības no daudzīvokļu kāpņutelpām, vienas automašīnas zādzība no neiežogota privātmājas pagalma, kā arī mantu zādzība no kāda daļēji apdzīvotas mājas.

Aizdomās turamos pusaudžus aizturēja pēc tam, kad viņi, izvizinoties ar Skaistas pagastā zagtu automašīnu, pameta to Rēzeknes novadā. Toreiz Kriminālpolicijas darbinieki, konstatējot šo zagto automašīnu un veicot ļaundaru meklēšanas pasākumus, aizturēja 1999. un 2000.gadā dzimušus jauniešus. Abi jau agrāk ir nonākuši policijas redzeslokā.

Turpinot izmeklēšanu un viņu pārbaudi saistībā ar automašīnas zādzību, jaunieši atzinās vēl septiņu augstākminēto zādzību izdarīšanā. Policijai izdevās atrast un atgriezt trīs velosipēdus un automašīnu.

Izmeklēšana kriminālprocesos turpinās.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas