Notverta sieviete, kura vairākas reizes sniegusi viltus informāciju par spridzekļiem ēkās

Close up view from behind of woman making  a cell phone call

Pagājušo piektdien ap pulksten 23:15 Valsts policija saņēma informāciju, ka Čiekurkalna 1. līnijā ir ievietots spridzeklis, savukārt ap pulksten 00:20 policija saņēma informāciju, ka spridzeklis ievietots arī Hanzas ielā un Matīsa ielā . Uz norādītajām adresēm tika nosūtīti pretterorisma vienības OMEGA darbinieki, kuri, veicot visas nepieciešamās pārbaudes, konstatēja, ka norādītajās adresēs nav ievietoti sprādzienbīstami priekšmeti.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka viltus zvanu veicēja ir kāda 1982. gadā dzimusi sieviete. Viltus ziņojumu sniedzēja tika aizturēta savā dzīvesvietā Nīcgales ielā, kur policistiem izdevās atrast arī mobilo telefonu, kas izmantots zvanu veikšanā.

Identificējot sievietes personību, policisti noskaidroja, ka viņa jau vairākas reizes nonākusi policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem.

Apzināta nepatiesa paziņojuma par sprāgstošas vielas vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu sniegšana ir krimināli sodāma, tādēļ pret sievieti ir sākts kriminālprocess.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Subject of interest
  • wes 122b
  • Cosmo and The Fuzz
  • Kiaramichaels Website and Personal Information - Free Adult Ebony Porn Chat!

kriminalzinas.lv © 2018 Visas tiesības paturētas