Notverti divi dzīvokļu apzadzēji

5106602682_68762b6429_z

Naktī uz trešdienu ap pulksten 2:35 Rīgas Teikas policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Ieriķu ielu, Rīgā, kur kādā daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī slepus viesojusies nepazīstama persona.

Dzīvokļa īrnieks policistiem pastāstīja, ka esot pamodies no tā, ka izdzirdējis kādu rosāmies pa viņa dzīvokli. Tad, kad nelūgtais viesis devies prom, dzīvokļa iemītnieks tam slepus sekojis uz kāpņutelpas piekto stāvu. Tur viņš pamanījis, ka garnadzis satiekas ar vēl kādu personu. Kad īrnieks devies atpakaļ uz dzīvokli, viņš pamodinājis pārējos dzīvokļa iemītniekus un nekavējoties izsaucis policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policisti mājas kāpņu telpas piektajā stāvā aizturēja abas aizdomīgās personas, pie kurām atrada arī no dzīvokļa nozagto portatīvo datoru.

Aizturētie ir 1980.gadā dzimis vīrietis un 1985.gadā dzimusi sieviete, kuri jau agrāk vairākkārt tiesāti, tai skaitā par zādzībām.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par zādzību ar iekļūšanu telpā.

Policija atgādina, lai gan lielākajai daļai māju ir durvju kodi, tie tomēr nevar dzīvokļus pilnībā pasargāt no zagļiem, tādēļ katram vajadzētu rūpēties par sava mājokļa drošību, vienmēr aizslēdzot durvis, pat ja atrodaties mājās. Ja tomēr notikusi zādzība vai nesankcionēta iekļūšana dzīvoklī vai īpašumā, par to nekavējoties jāziņo policijai.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas