Notverti ielu apzīmētāji

10952250_773121126099047_4873017057690728413_n

Nedēļas nogalē ēkas un tilta konstrukcijas apzīmēšanā pašvaldības policisti pieķēra vairākus jaunus cilvēkus. Viens jaunietis, nodarbojoties ar ķēpāšanas nedarbiem, pieķerts policijas pārvaldes tuvumā Detlava Brantkalna ielā. Uzrunātais jauneklis policistiem atrādīja aerosola krāsas flakonus un ar krāsu notrieptās rokas. Uz policijas dežūrdaļu izsaukts 15-gadīgā jaunieša tēvs, viņa klātbūtnē pieņemts paskaidrojums un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

24.janvāra naktī, saņemot izsaukumu uz Emmas ielu Vecmīlgrāvī, policisti aizturēja divus jaunus cilvēkus, kuri bija apzīmējuši lielā platībā tilta balsta konstrukcijas. Abām personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Informācija par fiksēto nodarījumu un aicinājums vērsties policijā ar iesniegumu, lai atzītu par cietušo administratīvā pārkāpuma lietā, nosūtīts Rīgas domes Satiksmes departamentam.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Milk
  • Police Car in Valletta
  • Kolkata Police recruitment 2019, 75 Civic Volunteers Post Kolkata Police Started Online/Offline Recruitment For Post Civic Volunteers. Candidate Should Have Qualification For This Recruitment. You will get here complete information about Application Proce
  • BX61 DZS

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas