Notverti trīs velosipēdu zagļi

49e1681e62ec112ca0ad08af102e9af1

Pagājušo piektdien ap pulksten 13:40 Rīgas Brasas iecirknis saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu, kur netālu no kādas izglītības iestādes tika nozagts velosipēds. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka netālu esošā būvniecības objekta darbinieki pamanījuši vīrieti, kurš nozog divriteni. Vērīgie aculiecinieki, redzot notiekošo, devās zaglim pakaļ un viņu notvēra.

Policisti aizturēto garnadzi nogādāja iecirknī un noskaidroja, ka 1981. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par zādzībām. Policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka aizturētais zaglis ir saistīts vēl ar vairākiem noziegumiem, to skaitā vēl ar trim velosipēdu zādzībām.

Tāpat pagājušo piektdien ap pulksten 20:00 Salaspils iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, kur pie veikala kāds vīrietis nozadzis velosipēdu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki no aculieciniekiem uzzināja zagļa pazīmes.

Policisti uzsāka personas meklēšanu un jau pēc īsa brīža notvēra divriteņa zagli – kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par mantiskiem noziegumiem.

Pret aizturētajiem ir sākti kriminālprocesi par zādzību. Aizturētajiem zagļiem var draudēt brīvības atņemšana līdz diviem gadiem.

Savukārt Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki pagājušo piektdien saņēma izsaukumu uz Meža ielu, kur vērīgi garāmgājēji pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš iegāja kāda nama kāpņu telpā un jau pēc īsa brīža no tās iznāca ar velosipēdu. Aizdomās, ka vīrietis velosipēdu ir nozadzis, garāmgājēji aizturēja garnadzi un izsauca policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki aizturēja 1966. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau vairākas reizes tiesāts par zādzībām. Pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Visiem trim aizturētajiem zagļiem piemērots apcietinājums. Savukārt nozagtie divriteņi jau ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas