Notverti zagļi, kuri apzog automašīnas

bg_img_3

Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki saņēma informāciju, ka ir vairākas personas, kuras, iespējams, apzog dažādas automašīnas. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti noskaidroja iespējamos zagļus.

20. janvārī gaišā dienas laikā ap pulksten 14:00 policisti Stabu ielā pamanīja, ka četri vīrieši automašīnai Volkswagen Touareg ir nomontējuši abus priekšējos lukturus. To nomontēšanas laikā, zagļi sabojāja arī automašīnu. Policijas darbinieki nekavējoties aizturēja 1977., 1978., 1983. un 1987. gadā dzimušus vīriešus.

Aizturētie tika nogādāt iecirknī, kur policisti noskaidroja, ka viņi jau iepriekš vairākas reizes tiesāti par mantiska rakstura noziegumiem.

Zagtie lukturi tika atgūti un tuvākajā laikā tos nodos likumīgajam īpašniekam.

Šobrīd ir uzsākti kriminālprocesi par zādzību grupā un svešas mantas tīšu bojāšanu. Vīriešiem par zādzību grupā var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Savukārt likumā par mantas tīšu bojāšanu ir paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Town of Newburgh PD K9 & Haverstraw Town PD K9, New York
  • Brooklyn Bridge (NYPD) - New York City
  • Haverstraw Town Police K9, Haverstraw, New York
  • City of Newburgh Police, Newburgh, New York

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas