Notverts 18 gadīgs mūķenes un vēl viens sievietes slepkava

image6220180x

Vakar policija saņēma informāciju, ka bez vēsts pazudusi kāda 1958.gadā dzimusi sieviete. Meklēšanā iesaistījās gan policisti, gan pazudušās sievietes darba kolēģi, ar kuru palīdzību Ķīpsalā, Balasta dambī netālu no Matrožu ielas tika atrasts sievietes līķis. Uzreiz bija manāms, ka noticis noziegums – sievietei bija sista brūce galvā, saplēstas drēbes, turklāt varmāka līķi bija mēģinājis noslēpt.

Nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess par slepkavību atbildību pastiprinošos apstākļos un policija uzsāka iespējamā slepkavas meklēšanu, un pēc dažām stundām Valsts policijas Rīgas Kriminālpolicijas darbiniekiem izdevās noskaidrot un atrast iespējamo vainīgo – tika aizturēts 18 gadus vecs jaunietis, kurš agrāk nav nonācis policijas redzeslokā.

Jau pirms aizturēšanas izmeklētājiem radās aizdomas, ka jaunais vīrietis varētu būt saistīts ar vēl vienu slepkavību, kas iepriekš paveikta turpat Ķīpsalā – 1935.gadā dzimušas klostermāsas slepkavību -, jo abu noziegumu rokraksts pilnībā sakrita. Šonakt nopratināšanas laikā aizdomām tika gūts apstiprinājums – jaunietis atzinās abās slepkavībās.

Šobrīd aizturētais atrodas īslaicīgais aizturēšanas izolatorā un policija drīzumā lūgs tiesu piemērot drošības līdzekli - apcietinājumu. Izmeklēšana turpinās, un tās ietvaros policija pārbauda, vai jaunietis nav saistīts arī ar cietiem noziegumiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas