Notverts firmas SIA “Kamīnkrāsns” krāpnieks

fireplace

Valsts policijā ir vērsies vīrietis, pret kuru ir uzsākti vairāki kriminālprocesi par krāpšanu saistībā ar firmu SIA „Kamīnkrāsnis”. Firma piedāvāja klientiem iegādāties preces, veicot priekšapmaksu, bet pēc tam solītās preces nepiegādājot un neatgriežot naudu.

Valsts policija nedēļas sākumā izsludināja uzņēmuma SIA „Kamīnkrāsnis” pārstāvja meklēšanu. Vīrietis tika turēts aizdomās par kamīnkrāšņu un to piederumu pircēju apkrāpšanu. Pateicoties medijos ievietotajai informācijai un sabiedrības atsaucībai, aizdomās turamais 1984. gadā dzimušais vīrietis ieradās policijas iecirknī. Aizdomās turamais vīrietis atzina savu vainu izdarītajā.

Šobrīd ir uzsākti septiņi kriminālprocesi par krāpšanu, kas klientiem kopā radījusi vairāku tūkstošu zaudējumus. Šobrīd turpinās izmeklēšana, tādēļ policija aizvien aicina atsaukties personas, kuras tika apkrāptas, zvanot uz tālruņa numuriem 67030630 vai 110.

Jau ziņots, ka Valsts policija no iedzīvotājiem saņēma informāciju par uzņēmumu SIA „Kamīnkrāsnis”, kas savā interneta mājas lapā potenciālajiem klientiem piedāvā iegādāties dažādas krāsnis un to piederumus.

Atsaucoties uz uzņēmuma piedāvājumu, vairāki klienti bija pasūtījuši dažādas preces, veikuši pasūtījuma priekšapmaksu vai avansa maksājumu, pretī saņemot rēķinu. Tomēr pēc tam nav saņēmuši ne pasūtītās preces, nedz atguvuši iemaksāto naudu.

Policija pateicas ikvienam, kurš ziņoja par vīrieša atrašanās vietu, kā arī par noziedzīgajiem nodarījumiem, kas saistīti ar šo uzņēmumu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas