Ogrē nobrūk upes krasts

BtkmJ-IIAAABluN

Ogrē joprojām iedzīvotājiem nav iespēja mierīgai ikdienas dzīvei, jo pilsētā turpinās problēmas, šoreiz ir nobrucis Ogres puses krasts, kura nogruvums sniedzas līdz Jāņa Čakstes ielai. Pa šo ielu ikdienā ir intensīva transporta kustība.

Ogres domes pārstāve Baiba Trumekalne pauž, ka šobrīd pašvaldība lemj par krasta turpmākas krasta brukšanas novēršanu, kā arī izvērtē, cik lieli līdzekļi būs šai operācijai nepieciešami.

Trumekalne atzīmē, ka pašvaldība situāciju uzskata par kritisku, jo krasta nogrūšana joprojām turpinās. Situācijas nopietnību pastiprina arī iedzīvotāju mājas, kuras atrodas blakus ielai, kurai ir izveidojies nogruvums.

Lai pievērstu autovadītāju uzmanību, viscaur līdzās nogruvušajam krastam ir izvietotas norobežojošās barjeras. Esot jāreķinās arī ar sastrēgumiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Milk
  • Police Car in Valletta
  • Kolkata Police recruitment 2019, 75 Civic Volunteers Post Kolkata Police Started Online/Offline Recruitment For Post Civic Volunteers. Candidate Should Have Qualification For This Recruitment. You will get here complete information about Application Proce
  • BX61 DZS

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas