Operatīvi noskaidrots jaunietis, kurš jokojoties informējis par spridzekļa ievietošanu skolā

3180576600_0283b5b922_z

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar ap pulkst.13.00 VP Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa dežūrdaļā tika saņemta telefoniska informācija, ka Krustpils novadā Antūžu speciālā internātskolas direktora kabinetā ievietots sprādzienbīstams priekšmets.

Pēc informācijas saņemšanas un uz notikuma vietu nekavējoši izbrauca policijas, glābšanas dienesta un mediķu brigādes. Tika veikta evakuācija skolā, kurā tobrīd atradās vairāk kā 60 bērnu un ap 20 pedagogu.

Piesaistot policijas kinologu tika pārmeklētas skolas telpas, sprādzienbīstami priekšmeti netika atrasti. Paralēli tika veikti pasākumi zvanītāja noskaidrošanai un stundas laikā tas arī izdevās. Zvanītājs ir tās pašas skolas 7. klases audzēknis, kurš atzīst savu vainu, nebija paredzējis, ka viņa šis joks radīs tādas sekas.  Agrāk jaunietis policijas redzeslokā nav bijis nonācis. Policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.1 panta “Par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā vai novietošanu iestādes, uzņēmuma vai cita objekta ārpusē”, kas paredz sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Humberside Police RPU LD68 LPO
  • FJ19 AHF
  • FJ18 HBP
  • SV13BHD

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas