Par laupīšanu Bolderājā aizturēti divi vīrieši

1254166079_aee2568c66_o

Pagājušo trešdien, 5. novembrī ap pulksten 1:30 Bolderājas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Parādes ielu, Bolderājā, kur pielietojot vardarbību, tika aplaupīts kāds vīrietis.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka cietušais iznācis no kāda bāra, kur pie viņa pienākuši divi nepazīstami vīrieši un uzbrukuši. Abi uzbrucēji cietušajam nodarīja miesas bojājumus un nolaupīja naudu 100 eiro apmērā, kā arī atņēma mobilo tālruni.

Policijas darbinieki uzsāka vainīgo personu meklēšanu un vakar, 10. novembrī policistiem izdevās aizturēt abus iespējamos laupītājus. Aizturētie tika nogādāti Bolderājas iecirknī, kur savu vainu pastrādātajā noziegumā atzina.

Aizturētie ir 1993. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk vairākkārt sodīts par zādzībām un 1981. gadā dzimis vīrietis, kurš agrāk bijis sodīts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas