Par psihotoropo vielu uzglabāšanu un realizēšanu aizturētas trīs personas

4x7_ricin


Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturējuši trīs personas par narkotisko un psihotropo vielu uzglabāšanu un realizēšanu.

Pagājušajā nedēļā, 26.augustā, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus,  uz ceļa Jelgava – Rīga 30.km policijas darbinieki apturēja automašīnu “Mercedes Benz CL 500”, kuru vadīja 1978.gadā dzimis vīrietis. Tika atsavināti 26 iepakojumi ar izžāvētu augu valsts izcelsmes vielu, kura atradās automašīnas salonā. Aizdomās par narkotisko vielu glabāšanu un pārvadāšanu aizturēja automašīnas vadītāju.

Savukārt šī gada 28.augustā, pirms jaunā mācību gada sākuma,  policijas darbinieki veica pastiprinātus pasākumus, jauno psihotropo vielu aprites apkarošanā jomā, kā rezultātā pie Jelgavas 2.pamatskolas par narkotisko un psihotropo vielu realizāciju aizturēja 1991.un 1995.gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem tika atsavināti 6 iepakojumi ar zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes vielu. Sankcionētas kratīšanas laikā vienā no aizturētā vīrieša dzīvesvietām tika atsavināti 54 iepakojumi psihotropās vielas un viens iepakojums ar baltas krāsas pulverveida vielu, kuras nosūtītas ekspertīzei.

 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Hadson Trooper, Japan 1950
  • polícia militar
  • polícia militar
  • polícia militar

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas