Par trim izvarošanām un vairākām laupīšanām aizturēts 24 gadus vecs jaunietis

Valsts policija


Vasaras beigās īsā laika posmā Rīgas reģionā tika reģistrētas trīs izvarošanas, kurām visām bija viens rokraksts – uzbrucējs piedraudēja ar nazi, izvaroja un pēc tam aplaupīja cietušo. Iesaistot ievērojamus policijas spēkus, Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki iespējamo varmāku augusta beigās aizturēja un šobrīd viņš ir apcietināts.


Šā gada 22. augustā aizdomās par trīs jaunu sieviešu izvarošanām un vairākām laupīšanām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa darbinieki, sadarbojoties ar Kriminālpolicijas darbiniekiem, aizturēja kādu 1989.gadā dzimušu jaunieti. Rīgas Kriminālpolicijas priekšnieks A.Sozinovs uzsver, ka tiklīdz policija uzzināja par šiem uzbrukumiem, tika iesaistīti ievērojami policijas spēki, lai noziedznieku varētu aizturēt. Varmākas identificēšanā un meklēšanā piedalījās gan Kriminālpolicijas, gan Kārtības policijas, gan vairāku teritoriālo iecirkņu darbinieki.


A.Sozinovs vēsta, ka šobrīd policijai ir zināms, ka jaunais vīrietis pirmo uzbrukumu varētu būt veicis 14.jūlijā, kad Tallinas ielā tika izvarota un aplaupīta jauna sieviete. Arī pārējos uzbrukumus vīrietis veicis salīdzinoši netālu – 1.augustā cietusi kāda sieviete, kas naktī gājusi caur Ziedoņdārzu, bet 7.augustā izvarota un aplaupīta jauna sieviete Artilērijas ielā.


Tāpat vīrietis tiek turēts aizdomās par vienu laupīšanu un diviem laupīšanu mēģinājumiem, kas izdarīti augustā.


Šā gada 24.augustā iespējamam varmākam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, viņš vainu izdarītajā atzīst un skaidro, ka laupīšanas veicis, jo bijusi nepieciešama nauda, taču tajā pašā laikā vīrietis nespēj argumentēt, kādēļ veicis izvarošanas.


Likuma sargiem ir aizdomas, ka aizdomās turētais varētu būt izdarījis vēl citus noziegumus, tādēļ policisti lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, atsaukties, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086302, 67086330 vai 110.


Avots: Valsts policija


Foto: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas