Par vairākām zādzībām no dzīvokļiem aizturēta trīs cilvēku grupa

79357452_47a903c7d0_z

Pirms kāda laika policijā saņemti vairāki iesniegumi par zādzībām no dzīvokļiem, kuros iekļūts, bojājot vai uzlaužot durvju slēdzenes. Zādzības tika pastrādātas vasaras periodā Teikas un Purvciema mikrorajonos. No dzīvokļiem galvenokārt tika zagtas rotaslietas, datortehnika, elektrotehnika, nauda un citas vērtīgas lietas.

Policijas darbinieki uzsāka izmeklēšanu un noskaidroja iespējamās vainīgās personas, kas, darbojoties organizētā grupā, visticamāk pastrādājušas minētās zādzības.

Mēneša sākumā, 2. septembrī, sadarbībā ar Vidzemes reģiona pārvaldes kolēģiem Valmierā tika aizturēts 1981. gadā dzimis vīrietis. Savukārt 3. septembrī Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Rīgas Teikas iecirkņa darbiniekiem aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti un 1987. gadā dzimušu sievieti.
Visas trīs personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām un citiem likuma pārkāpumiem. Visām aizturētajām personām tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvokli vai citās telpās. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policistiem ir aizdomas, ka aizturētās personas varētu būt pastrādājušas vēl citas zādzības, tādēļ izmeklēšanas turpinās.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Cornwall-on-Hudson Police, Cornwall-on-Hudson, New York
  • Untitled Flickr photo
  • Untitled Flickr photo
  • NEWS: JUNE 2 Black Lives Matter protest Sydney

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas