Par vairāku automašīnu apzagšanu, policija aiztur iespējamos zagļus

Otrdien, agrā rīta stundā, Ķengaraga policijas darbinieki, aizdomās par zādzībām no automašīnām, aizturēja divus iespējamos zagļus. Pie abiem tika atrasta soma, kurā atradās divas auto magnetolas. Vēlāk tika noskaidrots, ka viņi varētu būt vainojami vairāk nekā divās zādzībās no automašīnām.


21. maijā ap pulksten 5.00 no rīta, Rīgā, Kārsavas ielā Ķengaraga policijas darbinieki aizturēja divas aizdomīgas personas.


Divi vīrieši, agrā rīta stundā ar somu rokās gāja pa Kārsavas ielu, kur pamanot policistus kļuva satraukti un nometa somu zemē. Policistiem šie vīrieši likās aizdomīgi, tādēļ viņus nolēma pārbaudīt. Abi vīrieši tika aizturēti, kā arī tika pārbaudīta soma, no kuras viņi, pamanot policistus, centās atbrīvoties. Tajā atradās divas auto magnetolas. Abi vīrieši tika nogādāti policijas iecirknī.


Aizturētie ir 1982. gadā un 1984. gadā dzimuši vīrieši, kuri iepriekš jau tiesāti. Viens no aizturētajiem tikai nesen iznācis no cietuma, kur bija nonācis par pastrādātajām zādzībām no automašīnām. Šobrīd aizturētie atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.


Vēlāk tika noskaidrots, ka šie paši aizturētie varētu būt vainojami Teikas iecirkņa teritorijā izdarītajās divās zādzībās. Kā arī policistiem ir aizdomas, ka viņi varētu būt veikuši vēl citas zādzības, šī informācija tiek pārbaudīta. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un šobrīd turpinās izmeklēšana.


Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas