Par ziemā pastrādātu noziegumu aizturēts 45 gadus vecs laupītājs

phone thief

Šī gada februārī Ķengaragā dienas laikā pie kādas meitenes pienāca vīrietis un, piedraudot ar nazi, atņēma mobilo telefonu. Meitene par notikušo vērsās policijā un tika uzsākts kriminālprocess.

Meitene policistiem aprakstīja ļaundara izskatu. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka aizdomās turamais ir 1969. gadā dzimis vīrietis, kuru pēc fotogrāfijām atpazina arī cietusī meitene. Policijas darbinieki sāka laupītāja meklēšanu un šoreiz notvert laupītāju palīdzēja kāda veiksmīga sagadīšanās.

Pagājušo ceturtdien, 6. novembrī cietusī meitene uz ielas pamanīja laupītāju un izsauca policiju. Policisti aizturēja vainīgo personu un nogādāja viņu iecirknī, kur noskaidroja, ka 45 gadus vecais vīrietis jau iepriekš tiesāts par laupīšanām.

Pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Ļaundarim par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Šobrīd vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas