Parīzes dienvidos šorīt atkal notikusi apšaude; smagi ievainoti divi policisti

08-1420706240-paris-shooting-2

Ārvalstu medijii ziņo, ka Parīzes dienvidu pusē šorīt atkal notikusi apšaude- smagi ievainots viens policists.

Apšaude norisinājusies posmā, kad Parīzes policija aktīvi rīkojusi reidus, lai notvertu 7. janvārī notikušā terora rīkotājus, kurā dzīvības zaudēja 12 cilvēki.

Divas personas, bruņojušās ar automātiskajiem ieročiem, 8. janvāra rītā sākušas šaut uz diviem policistiem, starp kuriem viena bija sieviete. Mediji ziņo, ka uzbrukums noticis pēc tam, kad policijas automašīna cieta satiksmes negadījumā. Abi policisti nogādāti slimnīcā, starp kuriem ārsti cīnās par sievietes dzīvību.

Viena no vainīgajām persona tika nekavējoties apcietināta, savukārt otru drošības iestādēm neizdevās noķert. Policija izplatīja brīdinājumu, ka pa Parīzi pārvietojās bīstams un bruņots vīrietis, tādēļ virs pilsētas lido policijas helikopters, lai uzbrucēju notvertu.

Varas iestādes gan ziņo, ka notvertais šāvējs neatbilst meklēšanā izsludinātajiem brāļiem, kuri tiek turēti aizdomās par uzbrukumu "Charlie Hebdo" redakcijai.

Notikušā aculiecinieki stāsta, ka izskanējuši vismaz pieci šāvieni, pēc kuriem divi policisti ievainoti gulējuši uz zemes.

Pašlai notiek izmeklēšana, vai notikušais incidents ir saistīts ar vakar, 7. janvārī, notikušo traģēdiju franču satīras žurnāla telpās.

 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas