Pasūtījuma slepkavība Rēzeknē pilnībā atklāta –noskaidrots un apcietināts iespējamais nozieguma izpildītājs

gun1

Šī gada sākumā jau tika ziņots par slepkavību, kas notika 31.janvara vakarā, kad Rēzeknē kādā privātmājā tika sašauts mājas īpašnieks, 1965.gadā dzimis vietējais uzņēmējs, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira. Cietušajam bija konstatētas šautas brūces. Policijā nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess un veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības., informē Valsts policija.

Šī gada jūlijā policija informēja par uzsākta kriminālprocesa izmeklēšanas gaitu un rezultātiem, kad, veicot lielu darba apjomu, VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki ciešā sadarbībā ar VP Galveno kriminālpolicijas pārvaldi, aizturēja septiņas personas - organizēto noziedzīgo grupu dalībniekus, tostarp arī nozieguma izpildītāju, viņa atbalstītāju, kā arī nozieguma pasūtītāja starpnieku. Diviem no viņiem prokuratūrā jau uzrādīta apsūdzība pēc Krimināllikuma panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos.

Turpinot aktīvu darbu un veicot dažādas procesuālas darbības kriminālprocesa izmeklēšanā, tika noskaidrotas un aizturētas jaunas personas aizdomās par saistību ar uzņēmēja slepkavību – iespējamais nozieguma pasūtītājs un atbalstītājs. Personu aizturēšana notika 6.novembrī, toreiz pie viņiem tika veikta arī sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policijas darbinieki atrada un izņēma nelikumīgās akcīzes preces - 63 000 cigaretes. Abiem vīriešiem 7.novembrī piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Pavisam saistībā ar šo sevišķi smagu noziegumu bija aizturēti un par aizdomās turētajiem atzīti 10 cilvēki (gan vietējie, gan citu reģionu iedzīvotāji). Starp aizdomās turētajiem ir arī divi galvenie cilvēki – slepkavības pasūtītājs un slepkavības izpildītājs. Pārējie astoņi cilvēki ir tie, kuri lielākā vai mazākā mērā ir atbalstījuši, organizējuši un plānojuši šo noziegumu. Slepkavībā iesaistītie nāk no noziedzīgās vides, kā arī bija iesaistīti kontrabandas grupējumos.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas