Pašvaldības policija reidos konstatē nelegālās cigaretes

Image: FRANCE-TOBACCO-PRICE


Pašvaldības policija, saņemot sūdzības no iedzīvotājiem un veicot reidus "Ar akcīzes nodokli apliekamu preču aprites noteikumi" ievērošanas kontrolē nepilna mēneša laikā vienā adresē A.Saharova ielā vairakkārt konstatēja bezakcīzes cigaretes un arī nezināmas izcelsmes alkoholu.


Teritorijas apsekošanas laikā 18.septembrī A.Saharova ielā konstatēts, ka persona pārvietoja un uzglabāja 120 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām. Pārbaudot personas datus, izrādījās, ka persona dzīvo bez derīga personu apliecinoša dokumenta un bez deklarētas dzīvesvietas.


21.septembrī, veicot šīs pašas adreses apsekošanu, konstatēts, ka dzīvoklī tiek uzglabātas 7360 bezakcīzes cigaretes, kā arī dažāda tilpuma nezināmas izcelsmes šķidruma iepakojumi ar alkoholam raksturīgu smaku. Pārbaudot pārkāpēja personas datus, konstatēts, ka vīrietis ir izsludināts meklēšanā, līdz ar to aizturēts un apstākļu noskaidrošanai nogādāts Valsts policijas iecirknī. Veicot A.Saharova ielas adreses apsekošanu 29.septembrī sastapta iepriekš zināmā persona, kura pārvietoja 400 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām. Savukārt 7.oktobrī kāda cita persona tai pašā adresē pieķerta ar deviņiem tūkstošiem bezakcīzes cigaretēm.


Visos gadījumos par konstatētajiem pārkāpumiem personām noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli un, sastādot mantu izņemšanas protokolus, izņemti bezakcīzes tabakas izstrādājumi, kas nepilna mēneša laikā ir 16 tūkstoši 880 cigaretes.


Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas