Pašvaldības policisti operatīvi aiztur garnadžus

Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki 31.oktobrī pēc pulksten 20:30 saņēma informāciju, ka trīs personas zog interneta un televīzijas pakalpojumu sniedzēja kabeļus.

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu, pamanīja tur vienu dāmu un divus kungus, kurus tūdaļ aizturēja un pārbaudīja viņu mantas. Pie 19-gadīgās jaunietes, 20-gadīgā un 25-gadīgā jaunieša atradās kabeļi un instrumenti to sagriešanai. Garnadžu trijotne aizvesta uz Valsts policiju lietas apstākļu noskaidrošanai un tālākai lietvedības nodrošināšanai.

Pašā nakts melnumā, 31.oktobra pusnaktī, kad daži cilvēki vēl svinēja Helovīnu, pie Latgales pārvaldes darbiniekiem patrulēšanas laikā vērsās 25-gadīgs vīrietis, kurš sniedza informāciju, ka divi jaunieši nozaguši un stumj pusizjauktu viņam piederošu motorolleru. Policisti painteresējās, vai abi braucamrīka stūmēji var pierādīt, ka tas ir viņu spēkrats. Tā kā 18-gadīgais un 22-gadīgais jaunietis nevarēja paskaidrot, kāpēc viņi iecienījuši pastaigas pusnaktī kopā ar motorolleru, kuram nevar pierādīt īpašuma tiesības, viņi kopā ar cietušo nogādāti Valsts policijā, lai paskaidrotu lietas apstākļus.

Avots: Rīgas Pašvaldības policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas