Pie Bolderājas kapiem notikusi smaga avārija starp baļķvedēju un pasažieru autobusu

B5E38cbIIAAOaUw

Kā ziņoja Valsts policija, vakar, 17. decembrī, ap pulksten 18.30 Rīgā notika smaga avārija pie Bolderājas jaunajiem kapiem, Kleistu ielā. Sadursme notika starp "Mercedes Benz" smago kravas automašīnu un "Mercedes Benz" 36. maršruta pasažieru autobuss, kurš kursē maršrutā Imanta-Vakarbuļļi.

Sākotnējā informācija liecināja, ka negadījumā gāja bojā viens cilvēks un seši smagi cieta, bet pēc tālākas izmeklēšanas tika noskaidrots, ka kopumā smagi cieta ir 11 cilvēki. Bojāgājušais vīrietis ir 68 gadus vecais baļķvedēja vadītājs, taču Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) pārstāvji ziņoja, ka smagā stāvoklī uz slimnīcu nogādāts arī 46 gadus vecais autobusa vadītājs.

Smagas traumas guva arī vairāki autobusa pasažieri, starp kuriem bija četras sievietes, pieci vīrieši un viens sešgadīgs zēns. Mediķi apskatot cietušos, konstatēja, ka pasažieri ir guvuši dažādu pakāpju traumas, un no palīdzības atteicās tikai divi cilvēki.

Jaunāka informācija liecina, ka smagā avārija izcēlusies, jo kravas automašīnas vadītājs visdrīzāk iebraucis pretējā jsolā.

Uz negadījuma vietu nekavējoties devās NMPD, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), kā ar Valsts policija.

 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas