Pie kāda vīrieša atrasts iespaidīgs ieroču un munīcijas arsenāls

relizes14447-arsenals2

Pirms nedēļas Ludzas policijas iecirknī tika saņemta informācija par kādu sadzīves konfliktu kādā privātmājā Ciblas novadā, Blontu pagastā. Ierodoties notikuma vietā un skaidrojot notikuma apstākļus, policijas darbinieki noskaidroja, ka konfliktā iesaistītais vīrietis iespējams glabā ieročus un munīciju.

Nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess un minētajā privātajā sektorā veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policisti atraduši iespaidīgu ieroču un munīcijas arsenālu. Pavisam tika izņemtas apmēram 100 dažāda kalibra patronas, divas gāzes pistoles, granātas sastāvdaļas, medību bise un ap 600 gramiem trotila. Arsenāla īpašnieks, 1968.gadā dzimis vīrietis, tika aizturēts, bet vēlāk viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

Par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises glabāšanu bez attiecīgas atļaujas — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu (KL 233.pants 2.daļa).
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas