Pie Miķeļbākas notikusi sadursme starp Dānijas un Panamas kravas kuģiem

1607088

Vakar, 18.janvārī, plkst. 20.37 Krasta apsardzes dienestam, veicot kuģu satiksmes monitoringu, tika novērots, ka divi kravas kuģi veic bīstamu manevru, pēc kā Irbes jūras šaurumā pie Miķeļbākas notika kuģu sadursme, ziņo Krasta apsardzes dienests.

Sadursme notika starp Dānijas „Maersk Etienne” un Panamas „Coral Opal” kuģiem. Notikušā rezultātā, abi kravas kuģi ir guvuši bojājumus un “Coral Opal” kuģī balasta tankā ir neliela sūce, kura neietekmē kuģa peldspēju.

Cilvēki notikušajā nav cietuši.

Krasta apsardzes dienests nekavējoties ējoties uz notikuma vietu nosūtīja glābšanas kuģi, kura apkalpe veica vizuālo apsekošanu un kuģu pārbaudi jūrā. Papildus tika norīkots arī Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopters, kurš devās uz notikuma vietu, lai veiktu video un foto faktu fiksāciju un pārbaudītu vai bojājumu rezultātā nav notikusi naftas produktu noplūde jūrā.

Naftas produktu noplūde netika konstatēta.

Kuģis „Coral Opal” ir norīkots doties Ventspils ostas reidā, savukārt „Maersk Etienne” turpināt kustību uz Rīgas ostu. Pašlaik krasta apsardzes dienestā tiek apkopoti materiāli izmeklēšanas uzsākšanai.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Cornwall-on-Hudson Police, Cornwall-on-Hudson, New York
  • Untitled Flickr photo
  • Untitled Flickr photo
  • NEWS: JUNE 2 Black Lives Matter protest Sydney

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas