Pie Vatikāna kardināla atrod kokaīnu un hašišu

2421288595_77b212c011_z

Francijas muitas ierēdņi Savojas departamentā 14. septembrī Vatikāna bijušā bibliotekāra kardināla Horhes Marija Mehijas automobīlī atraduši 4 kilogramus kokaīna un 200 gramus hašiša. Kā raksta izdevums "Le Monde", automašīna pieder 91 gadu vecajam argentīniešu izcelsmes kardinālam Horhem Mehijam. Aizturēšanas brīdī automašīnā atradušies divi 30 un 41 gadu veci Itālijas pilsoņi. Abi vīrieši aizturēti un ievietoti Šamberijas pilsētas cietumā un pret viņiem ierosināta krimināllieta par narkotiku tirdzniecību, raksta portāls NRA.

Kardināla preses sekretārs norādījis, ka divas dienas pirms notikušā starpgadījuma kardināla mašīna bijusi nodota labošanā abiem itāļiem. Izrādījies, ka abi ar auto devušies uz Spāniju, kur iegādājušies narkotikas un tad devušies uz Franciju. Vīrieši cerējuši, ka automašīna ar diplomātisko numuru nepiesaistīs policijas un muitas uzmanību.

Vatikāna pārstāvji norādījuši, ka auto patiešām pieder kardinālam Mehijam, taču saistība ar narkotikām nav nevienam no Vatikāna.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas