Policija aicina atsaukties cilvēkus, kas Maskavas ielā aizturēja iespējamo zagli

Aizvakar par zādzību no automašīnas tika aizturēts kāds 35 gadus vecs iepriekš jau vairakkārt sodīts vīrietis. Par zādzību uzsākts kriminālprocess un policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri aizvakar pēcpusdienā Maskavas ielā aizturēja šo garnadzi.


15. jūlijā ap pulksten 16.00 Rīgas Latgales policijas iecirknī tika saņemta informācija par zādzību no kādas automašīnas, kas notikusi Maskavas ielā. Aculiecinieki no garāmbraucošas automašīnas bija pamanījuši kādu aizdomīgu vīrieti, kurš uzkrītoši rosās ap kādu automašīnu un pamanot, iespējamo, zādzību, vīrieti nekavējoties aizturēja. Vīrietis no automašīnas bija paspējis izzagt auto magnetolu.


Kā noskaidrojās zaglis bija uzlauzis automašīnas slēdzeni un iekļuvis tajā, taču aculiecinieki, pamanot notikušo, nozieguma brīdī šo garnadzi paspēja aizturēt. Aizturētais ir 1978. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk ir tiesāts par dažāda veida zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Par zādzību uzsākts kriminālprocess un aizturētais šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.


Policijas ierašanās brīdī notikuma vietā bija cietušais un aizturētais garnadzis, taču aculiecinieki, kuri zagli aizturēja, nesagaidot policijas ierašanos, jau bija devušies prom. Cietušais aizturētājus nepiefiksēja, tādēļ policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri aizturēja šo zagli, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086302, 67086328 vai 110, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas