Policija aizdomās par slepkavību aizturējusi divas nepilngadīgas jaunietes

images

20. oktobrī ap pulksten 5:30 Kurzemes iecirknī no kāda garāmgājēja saņemta informācija, ka Rīgā, Rigondas gatvē uz ielas atrodas sievietes līķis ar acīmredzamiem miesas bojājumiem – galvas traumu un ķermeņa nobrāzumiem. Policijā uzsākts kriminālprocess un sākta notikušā izmeklēšana, informē Valsts policija.

Sākotnējie operatīvās meklēšanas pasākumi deva rezultātus, jo jau tajā pašā dienā aizdomās par nozieguma izdarīšanu tika aizturēta 1999. gadā dzimusi jauniete, kas iepriekš policijas redzeslokā nebija nonākusi.

Turpinot izmeklēšanu, pēc dažām dienām policisti aizturēja arī 1997. gadā dzimušu jaunieti, kas iepriekš jau nonākusi policijas redzeslokā par miesas bojājumu nodarīšanu.

Noslepkavotā ir 1984. gadā dzimusi sieviete, kura labi pazinusi abas jaunietes. Izmeklēšanā noskaidrots, ka naktī pirms notikuma visas trīs sievietes kopīgi lietojušas alkoholiskos dzērienus un kādā brīdī starp viņām izcēlies sadzīvisks konflikts.

Tā rezultātā abas jaunietes, sitot pa ķermeni, nodarīja sievietei miesas bojājumus, kas izraisīja viņas nāvi.

1997. gadā dzimušajai jaunietei piemērots apcietinājums, savukārt 1999. gadā dzimušajai jaunietei piemērots cita veida drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Kriminālprocess uzsākts par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Par šo noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, vai brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • DSC_6329a
  • DSC_6328a
  • DSC_6328
  • DSC_6327

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas