Policija aiztur dzērušu autobraucēju, kurš apdraud Jaunciema iedzīvotājus

esse


8.augustā pulksten 13.45 saņemta informācija no iedzīvotājiem, ka Jaunciemā pa ielām braukājot meklēšanā izsludināta automašīna, un tās vadītājs, iespējams, ir reibuma stāvoklī.

Saņemot informāciju policijas ekipāžas uzsāka automašīnas meklēšanu un, apbraukājot adreses, kur pēc iedzīvotāju teiktā redzēts agresīvais braucējs, ātri vien pamanīja meklēto automašīnu. Ar skaļruņa palīdzību autovadītājs aicināts apstāties, taču braucējs uz aicinājumu nekādā veidā nereaģēja, turpinot ceļu pa ielām, caur iekšpagalmiem, mēģinot pazust no policijas redzesloka. Braucot pa Steķu ielu gar Kīšezera krastu automašīna iegriezās mežā, izbrauca caur to un atgriezās Jaunciema gatvē. Braukājot caur pagalmiem, gar ezeru, vienā brīdī šofera vadītais spēkrats iestiga smiltīs un noslāpa. Autovadītājs steigšus pameta auto un metās bēgt, taču policijas darbinieki bēgli ātri vien panāca un, pielietojot policijas speclīdzekļus, aizturēja. Automašīnā atradās vēl trīs personas un, veicot automašīnas apskati, zem sēdekļa atrasts arī gāzes ierocis.

Aizturētais autovadītājs bija redzamā reibuma stāvoklī, ko vēlāk arī apliecināja alkohola tests, un gāzes ierocis, kā izrādījās, bija reģistrēts uz aizturētā vīrieša vārda.

Gāzes ierocis izņemts, autovadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, pēc kā vīrietis nodots Valsts policijas Ceļu policijas darbinieku ziņā. Vienam no līdzbraucējiem pēc tik spraiga brauciena sākās veselības problēmas, tādēļ izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība un mediķi vīrieti hospitalizēja.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • DSC_6329a
  • DSC_6328a
  • DSC_6328
  • DSC_6327

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas