Policija aiztur laupītājpāri

9654636614_9c7c84c76b_z

Naktī uz ceturtdienu ap pulksten 1:10 Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Kalna ielu, Rīgā, kur, pielietojot vardarbību, tika aplaupīts kāds pāris.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka vīrietis un sieviete gājuši pa ielu, kad pie viņiem pienācis kāds pāris. Starp abiem vīriešiem izcēlies konflikts, kur vienam no vīriešiem tika nodarīti miesas bojājumi, taču pēc konflikta sievietei, kura izsauca policiju, tika atņemts mobilais tālrunis un nauda.

Vīrietis, kurš konfliktā guva miesas bojājumus tika nogādāts slimnīcā. Savukārt policisti kopā ar cietušo sievieti pārmeklēja tuvāko apkārtni. Pēc neilga laika cietusī pamanīja un atpazina savus pāridarītājus.

Policisti vainīgos aizturēja un nogādāja Rīgas Latgales iecirknī. Pie aizturētajām personām tika atrasts nolaupītais mobilais tālrunis un nauda, ko cietusī sieviete atguva.

Aizturētie ir 1990.gadā dzimusi sieviete un 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk vairākkārt tiesāts par laupīšanām. Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas