Policija brīdina par katastrofālu situāciju uz ceļiem; Latvijā bloķētas vairākas galvenās šosejas

10544400_751172774978630_7079379181320024399_n
Šorīt situācija uz ceļiem apledojušo ceļu dēļ vietām ir katastrofāla - līdz pulksten 10:00 Latvijā policija saņēmusi izsaukumus par 57 negadījumiem. Vairākas galvenās šosejas ir bloķētas vai daļēji bloķētas.

Visvairāk negadījumu šorīt noticis Rīgas reģionā – kopā no pulksten 6:00 līdz 10:00 policija saņēmusi 40 izsaukumus uz ceļu satiksmes negadījumu vietām, tostarp vairāki negadījumi ir ar traģiskām sekām. Šorīt pulksten 7:44 uz Daugavpils šosejas noticis negadījums starp piecām automašīnām, negadījumā iekļuvis arī ugunsdzēsēju auto. Diemžēl negadījumā bojā gājuši divi cilvēki un vairāki guvuši traumas.

Līdz ar to šobrīd bloķētas un daļēji bloķētas ir jau četras šosejas – Valmieras šoseja, Ainažu šoseja, Daugavpils šoseja un Jelgavas šoseja.

Kopā četru stundu laikā Valsts policija saņēmusi izsaukumus uz 57 ceļu satiksmes negadījumiem: Rīgas reģionā - 40, Vidzemes reģionā – sešus, Latgales reģionā - trīs, bet Kurzemes un Zemgales reģionos katrā pa četriem izsaukumiem.

Iedzīvotāji ir aicināti braukt atbildīgi un uzmanīgi, izvēloties ceļu stāvoklim atbilstošu ātrumu un braukšanas manieri.

Šogad uz Latvijas ceļiem bojā gājuši jau 13 cilvēki.

Jau ziņojām, ka šorīt pulksten 7:57 uz Jelgavas šosejas pie Medemciema noticis traģisks negadījums, kurā iesaistītas septiņas automašīnas. Policija noskaidrojusi, ka sadursme notikusi, jo spēkrati nobraukuši no ceļa braucamās daļas. Pašlaik notiek izmeklēšana, vai ir cietušie.

Smags negadījums notika arī uz šosejas Rīga-Daugavpils, pie Ķeguma, pulksten 7:44, kurā iesaistītas piecas automašīnas. Avārijā gāja bojā 2 cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pulksten 7:10 saņēma izsaukumu uz autoceļu starp Lielvārdi un Ķegumu. Glābējiem dodoties uz negadījuma vietu, ugunsdzēsības cisterna iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kurā tika iesaistītas divas smagās un trīs vieglās automašīnas.

Vieglajā automašīnā tika iespiesti trīs cilvēki, kurus glābējiem ar hidraulisko auklu palīdzību izdevās no spēkrata atbrīvot, taču smagā avārija prasīja 2 cilvēku dzīvības. Trīs cilvēki tika nogādāti slimnīcā, starp kuriem divi bija ugunsdzēsēji.

Savukārt pulksten 7:45 uz Valmieras šosejas pirms Raganas noticis negadījums, kurā iesaistītas sešas automašīnas. Spēkrati slidenā ceļa dēļ nobraukuši no ceļa braucamās daļas un iebraukuši grāvī.  Pēc policijas sniegtās informācijas noskaidrots, ka negadījuma’ir cietušie, bet to skaits vēl tiek precizēts. 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas