Policija brīdina par nekustamo īpašumu krāpniekiem

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirknī ar iesniegumu vērsusies kāda 60 gadus veca sieviete, kura cietusi no krāpnieciskām darbībām - viņai radīti zaudējumi 34 800 Eiro apmērā.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka sieviete iepazinusies ar kādu vīrieti, kurš stādījies priekšā kā „Dima”. Ieraugot, ka sieviete ar savu vīru ir gados paveci cilvēki, bez darba, kā arī uzzinot, ka sieviete komunālo parādu dēļ plāno pārdot savu dzīvokli un nopirkt tā vietā lētāku, vīrietis piedāvājis sievietei savu palīdzību un internetā ievietojis sludinājumu, ka tiek pārdots dzīvoklis. Kad tika atrasti dzīvokļa pircēji, krāpnieks „Dima” aizvedis cietušo sievieti pie notāra, kur ticis noslēgts darījums par dzīvokļa pārdošanu. Pēc darījuma pabeigšanas cietusī piezvanījusi šim vīrietim, kurš viņu gaidījis ārā pie ēkas un izstāstījusi, ka darījums nu ir pabeigts. Pēc tam šis krāpnieks piedāvājis aizvest cietušo personu uz mājām. Braucot mašīnā, viņam kāds piezvanījis un viņš ar cietušo sievieti atgriezies atpakaļ, kur pēc tam mašīnā iekāpusi kāda sieviete un paskaidrojusi cietušai personai, ka darījums par dzīvokļa pārdošanu nav noticis, kamēr netiks iesniegts dokuments par ienākumiem. Cietusī atdevusi sievietei par dzīvokli saņemto naudu. Pēc notikušā sievietei ar krāpnieku vairs nav izdevies sazināties.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, minētais krāpnieks mēģinājis veikt krāpšanu arī pret citu personu, kuru viņš bija atradis pēc kāda sludinājuma. Persona bija ievietojusi sludinājumu par to, ka savā dzīvoklī izīrē vienu istabu. Krāpnieks esot atbraucis pie viņas, it kā lai apskatītu viņas dzīvokli un mēģinājis pārliecināt, kā arī piedāvājis savu palīdzību, pārdot viņas dzīvokli un vietā nopirkt lētāku. Bet persona sajutusi kaut ko aizdomīgu, ka šajā visā kaut kas nav kārtībā, atteikusies no iespējamā krāpnieka piedāvājuma.

Policijā par šo gadījumu uzsākta izmeklēšana, bet krāpnieku līdz šim brīdim vēl nav izdevies noskaidrot. Ir zināmas šī krāpnieka pazīmes - vīrietis ir apmēram 36 gadus vecs, sportiskas miesas būves, augums apmēram 177-180 cm, ar gaišbrūniem īsiem matiem, runā krievu valodā, brauca ar mašīnu melnā krāsā (iespējamais mašīnas numurs - 6172). Krāpnieks savus upurus izvēlas vecāka gadagājuma cilvēku vidū.

Rīgas Brasas iecirkņa policijas darbinieki aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija par līdzīgiem gadījumiem, zvanīt uz tālruņa numuriem – 20269290, 67030630 vai 110 - vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Avots: Valsts policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas