Policija notver kādu jaunieti, kurš sašāvis un aplaupījis savu paziņu

5339896980_fc8fff764e_z

Jūlija vidū Rīgas Teikas iecirknī vērsās 1998. gadā dzimis jaunietis, kurš ziņoja, ka viņš ir aplaupīts un kāds viņu ievainojis, sašaujot ausi. Cietušais jaunietis policijas darbiniekus informēja par ļaundara pazīmēm. Policisti sāka personas meklēšanu.

Kriminālpolicijas darbinieki, veicot izmeklēšanu, Juglā aizturēja iespējamo ļaundari. Aizturētais 1996. gadā dzimušais jaunietis izstāstīja, ka abi jaunieši sastrīdējušies un strīda karstumā viņš izšāvis no gāzes pistoles ar tukšu (skaņas) patronu. Tā kā attālums bijis neliels izšautā patrona ievainoja 1998. gadā dzimušā jaunieša ausi.

Savukārt, kas attiecas uz laupīšanu, aizturētais norādīja, ka laupīšana nav notikusi. Policijas darbinieki, noskaidrojot notikušā apstākļus, atklāja, ka cietušais jaunietis bija sniedzis nepatiesu liecību.

Šobrīd ir sākti divi kriminālprocesi. Pret aizturēto sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību. Savukārt pret cietušo ir sākts kriminālprocess par apzināti nepatiesas liecības sniegšanu.

Izmeklēšanas laikā, meklējot vainīgo personu, kura sašāva jaunieti, policijas darbinieki aizturēja arī kādu aizdomīgu 1983. gadā dzimušu vīrieti, kura mantās atrada paštaisītu kaujas ieroci, kā arī mazkalibra patronas.

Pret vīrieti tika sākts kriminālprocess par šaujamieroča glabāšanu. Vīrietim par ieroča glabāšanu var piemērot sodu - brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas