Policijas darbinieki pēdējo dienu laikā aiztur 3 velosipēdu zagļus

9106475672_f3bfdb4727_z

Pagājušo trešdien Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu Ventspils ielas veikalu, kur tika nozagts velosipēds. Ierodoties notikuma vietā policijas darbinieki uzzināja, ka kāds vīrietis uzdevies par veikala klientu, bet vēlāk paņēmis svešu velosipēdu un aizmucis no notikuma vietas.

Policisti uzsāka personas meklēšanu un jau piektdien notvēra divriteņa zagli – kādu 1975. gadā dzimušu vīrieti, kuram sestdien tiesa piemēroja apcietinājumu.

Tāpat pagājušo trešdien Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Mārupes ielu, kur kāds garnadzis no privātmājas teritorijas nozaga velosipēdu. Noskaidrojot zagļa pazīmes, policisti sāka viņa meklēšanu. Vakar meklētais zaglis iekūlās nepatikšanās un Rīgas pašvaldības policija par iesaistīšanos kautiņā aizturēja 1975. gadā dzimušo vīrieti. Nogādājot aizturēto personu mūsu iecirknī, policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais ir meklētais velosipēda zaglis.

Savukārt sestdien kādas Elizabetes ielas stāvvietas darbinieki ievēroja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš paņem velosipēdu un dodas projām. Nākamajā dienā stāvvietas darbinieki pamanīja, ka aizdomīgais vīrietis ir atgriezies un nekavējoties izsauca policiju. Policisti uzreiz ieradās notikuma vietā un aizturēja 1981. gadā dzimušo velosipēda zagli.

Visos gadījumos sākti kriminālprocesi par zādzību nelielā apmērā.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas