Rēzeknē 29. oktobrī ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā 2 cilvēki

526988

Vienas dienas laikā, 29.oktobrī, Rēzeknes policijas iecirknī reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta vairākas personas, bet divi cilvēki gāja bojā.

Ap 14:30 Rēzeknes novada Audriņu pagastā notika motorollera un divu automašīnu, Nissan un Iveco, sadursme. Negadījumā cieta 1992.gadā dzimis motorollera vadītājs, kurš ar dažādiem sasitumiem nogādāts slimnīcā.

Pēc stundas Rēzeknes novada Mākoņkalna pagastā, iebraucot grāvī, avarēja automašīna Honda. Pēc notikušā visi negadījuma dalībnieki atstāja notikuma vietu, taču pēc kāda laika pēc medicīniskās palīdzības vērsās avarējušas automašīnas pasažieres, 1999., 2000. un 2001.gadā dzimušās jaunietes. Policija skaidro Honda vadītāju, ka arī to, vai meiteņu sūdzības par veselības stāvokli un saistītas ar notikušo negadījumu.

Ap pulksten 18:30 Viļānu novadā, autoceļā Viļāni-Preiļi notika triju automašīnu sadursme ar traģiskajām sekām – BMW ietriecās stāvošajā traktorā, kas bija novietots uz brauktuves ārpus apdzīvotas vietas bez gabarīta ugunīm. Triecienā radītā inerce sameta automašīnu BMW, kā rezultātā tā ietriecās pretī braucošajā Renault. Negadījumā cieta BMW vadītājs un pasažieris (1965., 1982.g.dz.), bet otrs 1960.gadā dzimis pasažieris gāja bojā.

Praktiski vienlaicīgi, ar dažu minūšu intervālu, Rēzeknes novada Lūznavas pagastā notika vēl viens traģisks negadījums. Automašīnas Mercedes 1967.gadā dzimis vadītājs notrieca tāda paša gadā dzimušu gājēju, kurš ārpus apdzīvotas vietas atradās uz neapgaismotās ceļa braucamās daļas. Gājējs notikuma vietā mira.

Policija veic katra notikušā negadījuma izmeklēšanu, skaidrojot precīzus notikuma apstākļus un iemeslus.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas