Rīgas Pašvaldības policija pastiprināti pārbauda „legālo” narkotiku tirdzniecības vietas

Pēc informācijas saņemšanas par kādu jaunieti, kurš miris, iespējams, tieši pēc šo maisījumu lietošanas, pašvaldības policija ir apņēmības pilna darboties vēl aktīvāk.

Nedēļas nogalē no 14.februāra līdz 17.februārim pašvaldības policijas darbinieki veica 93 tirdzniecības objektu apsekojumus, 55 gadījumos policijas darbinieki tirdzniecības objektā netika ielaisti. Apsekojumu laikā izņemti 343 dažāda apjoma augu maisījumu iepakojumi, konstatēti 44 dažādi administratīvie pārkāpumi, kā arī aizdomās par narkotisko vielu reibumu aizturētas divas personas. RPP ietvaros pēc nedēļas nogalē veiktajiem apsekojumiem uzsāktas 19 administratīvā pārkāpuma lietas.

„Pārbaudes turpināsies arī šajā nedēļā un turpmāk un, ņemot vērā plaši izskanējušo informācija par policijas un sabiedrisko organizāciju aktivitātēm, liela daļa tirdzniecības vietu tuvākajā laikā nestrādās. Tas, ka šī tirdzniecība apsīks, sabiedrībai būs ieguvums”, uzskata pašvaldības policijas vadība.

Šobrīd RPP rīcībā ir informācija par 35 „legālo” narkotiku tirdzniecības vietām. Kopš 2013.gada oktobra policijai bija zināmas 57 šādas tirdzniecības vietas, no tām uz šodienu darbību pilnībā pārtraukušas 22, bet trīs tirdzniecības vietas darbību turpina ar citu tirdzniecības objekta nosaukumu.

Avots: Rīgas Pašvaldības policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas