Robežsardze aiztur divas meklēšanā esošas personas

vrk-rs-izlaidums-22-08-2014_4

Pirmdien, 25.augustā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 40 likumpārkāpumus.

Terehovas robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka Latvijā iebraucošā Gruzijas pilsoņa vadītās Scania automašīnas piekabe Krone atrodas starptautiskā meklēšanā. Persona aizurēta un kopā ar automašīnu un piekabi nodota policijas darbiniekiem.

Turpretī Pāternieku robežkontroles punktā konstatēts, ka Latvijā iebraucošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā. Persona aizturēta un nodota policijai.

Lidostā „Rīga"konstatēts, ka no Londonas ieceļojošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā un personu nepiciešams apcietināt. Persona aizturēta un nodota policijai.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 4 personām -1 Igaunijas, 2 Krievijas un 1 Igaunijas pilsonim.

Transportlīdzekļu ekspluatācijas jomā konstatēti pārkāpumi 12 personām - 7 Krievijas, 1 Baltkrievijas, 1 Francijas, 1 Polijas, 1 Ukrainas un 1 Lietuvas pilsonim.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas