Robežsargi aiztur kontrobandistus ar ievērojamu nelikumīgo cigarešu kravu

kontrabanda(1)

Šā gada 21.novembrī robežsargi Piedrujas pagastā par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu aizturēja 2 Latvijas pilsoņus un izņēma 180 000 kontrabandas cigaretes, informē Valsts Robežsardze.

Piektdienas vakarā, robežsargi, veicot viņu rīcībā esošās informācijas pārbaudi, Krāslavas novadā Puškovici ciema apkaimē aptuveni 300 metri no valsts robežas konstatēja 9 melnā polietilēna plēvē ietītus kontrabandas cigarešu saiņus. Saiņos atradās 180 000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Piesaistot kinologu ar dienesta suni, notikuma vietas tuvumā, neskatoties uz nepakļaušanos robežsargu prasībām, tika aizturēts 1980.gadā dzimušais vīrietis.

Turpinot izmeklēšanu, pāris stundas vēlāk saistībā ar cigarešu kontrabandu robežsargi aizturēja arī otru likumpārkāpēju, 1984.gadā dzimušo vīrieti.

Pret likumpārkāpējiem, abiem Latvijas pilsoņiem, par muitošanai pakļauto preču pārvietošanu Latvijas Republikas muitas teritorijā bez muitas iestāžu atļaujas, kas izdarīts lielā apmērā, uzsākts kriminālprocess, savukārt 1980.gadā dzimušais vīrietis saukts arī pie administratīvās atbildības par nepakļaušanos robežsargu likumīgajām prasībām un atrašanos pierobežas joslā bez speciālās caurlaides.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas