Saņemts zvans par spridzekli Ropažu ielā; zvanītājs izskaitļots un aizturēts 36 minūšu laikā

handy-nummer-orten

Šodien pulksten 14:58 policijā tika saņemts zvans, ka Ropažu ielā kādā deviņu stāvu ēkā ievietots spridzeklis. Šim zvanam sekoja arī pāris zvani citiem operatīvajiem dienestiem. Uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta pretterorisma vienība Omega, kura ieradās pulksten 15:15 un uzsāka ēkas pārbaudi, informē Valsts policija.

Pa to laiku policijas darbinieki, analizējot zvanu ierakstus, pēc fona trokšņiem izskaitļoja zvanītāja iespējamo atrašanās vietu, kas izrādījās salīdzinoši netālu no nama Ropažu ielā. Brīdī vēlāk, pulksten 15:34, iespējamais zvanītājs tika aizturēts, pārbaudot viņa telefonu, gūts apstiprinājums, ka viņš veicis zvanus.

Jaunais vīrietis nogādāts Rīgas Brasas iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš ir dzimis 1989.gadā, šobrīd arī zināms, ka viņš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Atgādinām, ka par šādu zvanu veikšanu draud kriminālatbildība un reāls cietumsods, turklāt vēlāk no šiem zvanītājiem operatīvie dienesti piedzen arī izdevumus, kas radušies, reaģējot uz viltus izsaukumu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Cornwall-on-Hudson Police, Cornwall-on-Hudson, New York
  • Untitled Flickr photo
  • Untitled Flickr photo
  • NEWS: JUNE 2 Black Lives Matter protest Sydney

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas