Sidrabiņos aizturēti divi malumednieki alkohola reibumā

H

Naktī uz šodienu ap pulksten 22:30 Sausnējas pagastā Sidrabiņos Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta medību inspektoru aizturēja divus iereibušus vīriešus, kas nakts laikā nodarbojās ar nelikumīgām medībām, izmantojot nelikumīgas medību metodes.

Pirms nedēļas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki saņēma anonīmu informāciju par to, ka Sausnējas pagastā nakts laikā notiek nelikumīgas medības. Pārbaudot ienākušos informāciju, vakar ap pulksten 22:30 Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta medību inspektoru pieķēra divus iereibušus vīriešus, kas nodarbojās ar nelikumīgām medībām no braucošas automašīnas. Kā medību ierocis tika izmantota pusautomātiskā karabīne, kas bija aprīkota ar medību lukturi. Izmantojot šādu komplektāciju, vīrieši brauca gar kādu lauku un periodiski to apspīdināja.

Pamanot, ka tikuši pieķerti, vīrieši centās atbrīvoties no pierādījumiem, ātrumā ņemot ārā lodes no ieroča, taču likumsargi to laikus pamanīja un, pietuvojoties vīriešiem, sajuta arī alkohola klātbūtni to izelpā. Veicot pārbaudi 1967.gadā dzimušajam automašīnas šoferim, likumsargi konstatēja 1,78 promiles, bet otram 1959.gadā dzimušajam vīrietim – 0,7 promiles.

Automašīnas šoferim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, savukārt 1959.gadā dzimušajam vīrietim tika sastādīts protokols par šaujamieroča pārvadāšanu un izmantošanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles. Valsts meža dienesta darbinieks šim vīrietim sastādīja arī protokolu par nelikumīgām medībām pēc LAPK 80.panta 4.daļas.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • GOTHAM POLICE VAN
  • BLUE POLICE EMERGENCY RESPONSE TEAM VAN
  • Warwicskhire Police Unmarked BMW 530d Traffic Car.
  • West Midlands Police Vauxhall Insignia, BX17 GCZ (R018).

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas