Trīs iereibušas personas uzbrūk veikala apsargam

12013612224_797dc82fe7_z

11. augustā Pārdaugavā kādā tirdzniecības vietā iegāja divi vīrieši un viena sieviete. Visas trīs personas bija acīmredzamā alkohola reibumā un uzvedās agresīvi, lamājās necenzētiem vārdiem, tādējādi pievēršot veikala apsarga uzmanību. Apsargs, vērojot agresīvos veikala apmeklētājus, pamanīja kā viens no vīriešiem savā jakā paslēpj zivs iepakojumu.

Kad agresīvās personas pameta tirdzniecības zāli, apsargs viņus aiz kasēm aizturēja un nogādāja apsardzes darbinieku telpā, kur izcēlās kautiņš starp apsardzes darbinieku un aizturētajiem.

Kautiņa rezultāta tika bojāts telpas inventārs, kā arī apsargam nodarīti miesas bojājumi. Par notikušo tika paziņots Rīgas Kurzemes iecirkņa darbiniekiem, kuri nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu un aizturētos nogādāja policijas iecirknī.

Aizturētie ir 1976. un 1980. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau agrāk bijuši sodīti un 1984. gadā dzimusi sieviete. Policisti konstatēja, ka aizturētie atradās divu līdz trīs promiļu reibuma stāvoklī. Pēc aizturēšanas visas personas ievietotas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Par šo gadījumu sākti kriminālprocesi par huligānismu un par svešas mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • OPP 6-196
  • PSP FPIU 01
  • PSP FPIU 02
  • Police car - Harbour Police - Port of Rotterdam

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas