Uz Jelgavas, Daugavpils un Valmieras šosejas notikušas smagas autoavārijas; ir bojāgājušie

B7NnOUvCUAENXzt

Šorīt pulksten 7:57 uz Jelgavas šosejas pie Medemciema noticis traģisks negadījums, kurā iesaistītas septiņas automašīnas. Policija noskaidrojusi, ka sadursme notikusi, jo spēkrati nobraukuši no ceļa braucamās daļas. Pašlaik notiek izmeklēšana, vai ir cietušie.

Avārijas dēļ ir bloķēta satiksme virzienā uz Jelgavu.

 

 

Uz šosejas Rīga-Daugavpils, pie Ķeguma, pulksten 7:44 noticis smags negadījums, kurā iesaistītas piecas automašīnas. Avārijā gāja bojā 2 cilvēki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pulksten 7:10 saņēma izsaukumu uz autoceļu starp Lielvārdi un Ķegumu. Glābējiem dodoties uz negadījuma vietu, ugunsdzēsības cisterna iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kurā tika iesaistītas divas smagās un trīs vieglās automašīnas. Vieglajā automašīnā tika iespiesti trīs cilvēki, kurus glābējiem ar hidraulisko auklu palīdzību izdevās no spēkrata atbrīvot, taču smagā avārija prasīja 2 cilvēku dzīvības. Trīs cilvēki tika nogādāti slimnīcā, starp kuriem divi bija ugunsdzēsēji. Satiksme uz šosejas ir pilnībā bloķēta.   

 

 

Savukārt pulksten 7:45 uz Valmieras šosejas pirms Raganas noticis negadījums, kurā iesaistītas sešas automašīnas. Spēkrati slidenā ceļa dēļ nobraukuši no ceļa braucamās daļas un iebraukuši grāvī.  Pēc policijas sniegtās informācijas noskaidrots, ka negadījuma'ir cietušie, bet to skaits vēl tiek precizēts.

Satiksme bloķēta abos virzienos.

  

 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • GOTHAM POLICE VAN
  • BLUE POLICE EMERGENCY RESPONSE TEAM VAN
  • Warwicskhire Police Unmarked BMW 530d Traffic Car.
  • West Midlands Police Vauxhall Insignia, BX17 GCZ (R018).

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas