Uzreiz pēc laupīšanas policija aiztur laupītāju, kurš bija paslēpies krūmos

Valsts policija


30. septembrī  kādā sabiedriskā transporta pieturā jaunai sievietei laupītājs no rokām izrāva somiņu. Par notikušo cietusī nekavējoties paziņoja policistiem, un iespējamais laupītājs tika atrasts kādas privātmājas pagalmā, kur bija paslēpies krūmos. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Pirmdien, 30. septembrī ap pulksten 23.30 Rīgā, Biķernieku ielā sabiedriskā transporta pieturā kādai jaunai sievietei no rokām tika izrauta somiņa. Sieviete cīnījās zaglim pretī un mēģināja somiņu noturēt, taču zaglis tomēr izrādījās stiprāks. Izrāvis sievietei somiņu viņš metās bēgt, taču sievietes draudzene vīrietim sekoja, kamēr cietusī par notikušo paziņoja policijai. Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki izbrauca uz norādīto mikrorajonu un kādas privātmājas pagalmā atrada iespējamo laupītāju, kurš bija paslēpies krūmos. Pie vīrieša tika atrastas nolaupītās mantas, kuras pēc tam tika atdotas cietušajai sievietei.

Aizturētais ir 1988. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Par laupīšanu uzsākts kriminālprocess un likumā par šādu noziegumu paredzēts cietumsods līdz pieciem gadiem.

Ikvienu, kas ir cietis no vīrieša pretlikumīgajām darbībām, policija lūdz atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem: 67090900, 67090930 vai 110.

Avots: Valsts policija

Foto: Valsts policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Cornwall-on-Hudson Police, Cornwall-on-Hudson, New York
  • Untitled Flickr photo
  • Untitled Flickr photo
  • NEWS: JUNE 2 Black Lives Matter protest Sydney

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas