Valsts policija aiztur zagļus ar astoņiem zagtiem velosipēdiemByke gears

Valsts policija pagājušās ceturtdienas vakarā nonāca uz pēdām trim vīriešiem, kuri veikuši vairākas zādzības Rīgas reģionā. Kratīšanas laikā policijas darbinieki atrada astoņus zagtus velosipēdus, no kuriem lielākā daļa jau ir atdoti īpašniekiem.

31. jūlijā Valsts policijas darbinieki izmeklēšanas ietvaros veica vairākus operatīvās meklēšanas pasākumus, kuru rezultātā izdevās aizturēt trīs personas. 1975., 1972. un 1977. gadā dzimuši vīrieši tika aizturēti par vairāku zādzību pastrādāšanu Rīgā un Rīgas reģionā.

Veicot kratīšanu vairākās Rīgas adresēs, policisti atrada un atsavināja astoņus zagtus velosipēdus, kā arī citas, iespējams, zagtas mantas.

Vīriešu notveršanā sadarbojās vairāku Rīgas reģionu pārvaldes iecirkņu darbinieki. 1977. gadā dzimušo vīrieti, pārvietojoties ar zagtu velosipēdu, aizturēja Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

Visi aizturētie vīrieši atrodas izolatorā. Daļa velosipēdu īpašnieku jau ir atguvuši savus divriteņus, liecina policijas sniegtā informācija.

Par zādzību veikšanu Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu pēc 175. panta 1. daļas. Aizturētajiem var draudēt brīvības atņemšana uz vairākiem gadiem.Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Town of Newburgh PD K9 & Haverstraw Town PD K9, New York
  • Brooklyn Bridge (NYPD) - New York City
  • Haverstraw Town Police K9, Haverstraw, New York
  • City of Newburgh Police, Newburgh, New York

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas