Valsts policija aiztur zagtu velosipēdu un sadzīves tehnikas uzpircēju

4715661504_11384c4189_z

Ņemot vērā velozādzību skaita pieaugumu, Valsts policija veic darbu gan velozādzību apkarošanā un velozagļu notveršanā, gan arī tālākajā zagto velosipēdu realizācijas kontrolē.

Pārbaudot informāciju par zagtu velosipēdu uzpirkšanu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki šonedēļ veica operatīvās meklēšanas pasākumus, kuru rezultātā izdevās aizturēt kādu 1970. gadā dzimušu vīrieti.

Veicot kratīšanu, policijas darbinieki pie vīrieša atrada un atsavināja piecus, visticamāk, zagtus velosipēdus. Tāpat atrasts ievērojams skaits medikamentu, vairāki mobilie telefoni, apģērbs, kam bija piestiprināta signalizācijas birka, kā arī sadzīves tehnika.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā. Par mantu iegādāšanos, apzinoties, ka tās iegūtas noziedzīgā kārtā, ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 314. panta 1. daļas. Vīrietim par zagtu mantu uzpirkšanu var piespriest brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam.

Policija arī turpmāk pievērsīs pastiprinātu uzmanību zagto velosipēdu uzpircējiem, un aicina personas atturēties no šādām darbībām. Valsts policija atgādina, ka par zagtas mantas iegādāšanos, apzinoties, ka tā ir iegūta noziedzīgā ceļā, ir piemērojama kriminālatbildība.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • DSC_6329a
  • DSC_6328a
  • DSC_6328
  • DSC_6327

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas