Vētras atstātās pēdas fotogrāfijās; VUGD veikuši 55 glābšanas darbus negaisa atstātajām sekām

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) palīdzība bija nepieciešama 107 reizes, tajā skaitā dzēsti 22 ugunsgrēki, veikti 80 glābšanas darbi, no kuriem 55 bija veicami, lai likvidētu  negaisa un stiprā vēja nodarīto postījumu sekas. Pārsvarā tie bija gadījumi, kad nolūzuši koki vai lieli zari jānovāc no ceļu braucamās daļas, elektrības vadiem un automašīnām.

Vislielākos postījumus spēcīgās vāja brāzmas nodarīja tieši Rīgas centrā, kur arī bija visvairāk izsaukumu. Rīgā, Matīsa ielā nācās noņemt reklāmas baneri, kas bija daļēji norauts un draudēja nokrist uz garāmgājējiem, bet Bruņinieku ielā no jumta norautais skārda gabals bija ieķēries koku zaros un apdraudēja apkārtējos. Savukārt Braslas, Lāčplēša un A.Deglava ielās koki biju iekrituši elektrības vados, dažviet traucējot arī sabiedriskā transporta kustību.

No nolauztajiem kokiem bija jāatbrīvo automašīnas Rīgā, Vienības gatvē, Zeltiņu, Dzirnavu, Caunes un Lugažu ielās. Divas automašīnas no nolūzušajiem kokiem bija cietušas Dzirnavu un A.Čaka ielā, Maiznīcas ielā nolūzušais koks bija bojājis trīs automašīnas, bet Matīsa ielā uzkritis vieglajai automašīnai un mikroautobusam.

VUGD rīcībā nav informācijas, ka kādā no negadījumiem būtu cietuši arī cilvēki.

werq34


rtgq2w


wqeqw


deWEQW


erweqweqw


weqwe


wewe


ww


 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas