Vīrietis alkohola reibumā iešauj galvā savam pudeles brālim

1430203001_a04d1d721e_z

Vakar ap pulksten 11:00 Ogres iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu daudzstāvu māju pagalmu Ogres centrā. Izsaukumā tika ziņots par vīrieti, kuram ir šauta brūce galvā.

Pēc izsaukuma saņemšanas policijas darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu un konstatēja, ka ir ievainots kāds 1962. gadā dzimis vīrietis, kurš tika nogādāts slimnīcā.

Pamanot asins pēdas, policijas darbinieki tām sekoja un noskaidroja iespējamo dzīvokli, kurā veikts šāviens. Dzīvokļa saimnieks pēc policijas lūguma tomēr neatsaucās un durvis vaļā nevēra, tādēļ uz notikuma vietu tika izsaukti speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, kuri, izmantojot speclīdzekļus, iekļuva dzīvoklī un aizturēja 1976. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais atradās 2,8 promiļu reibumā.

Kratīšanas laikā viņa dzīvesvietā tika atrasta gāzes pistole, kas, visticamāk, izmantota nozieguma veikšanā, kā arī 18 litri nelegālā alkohola.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Vīrietim par noziedzīgo nodarījumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšana turpinās.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas